De Scott Addict combineert de wendbaarheid en snelheid van een premium racefiets met een geometrie die zelfs tijdens lange ritten comfort biedt. Dit maakt het de ideale racefiets voor rijders die prestaties belangrijk vinden zonder in te boeten aan een meer ontspannen zitpositie.
Het lichtgewicht HMF-carbonframe maakt indruk met zijn aerodynamica, responsiviteit en 25% grotere verticale flexibiliteit in vergelijking met racegerichte modellen. Dit vermindert effectief trillingen van de weg en maakt langere ritten aanzienlijk comfortabeler. Met een hogere stack en kortere reach is de zitpositie meer ontspannen dan op wedstrijdfietsen, waardoor de Addict bijzonder toegankelijk is.
De bandenspeling tot 38 mm zorgt voor veelzijdigheid – van klassiek fietsen tot tochten op gemengd terrein. Dit maakt het gebruik van banden met een groot volume mogelijk voor extra demping en comfort.
Uitgerust met de Shimano 105 Di2 2x12-speed aandrijving biedt de fiets elektronische schakeling en hoge betrouwbaarheid tegen een aantrekkelijke prijs. De opstelling wordt aangevuld met Syncros RP2.0 wielen met Schwalbe ONE banden, die zorgen voor snelheid, stabiliteit en veiligheid.
| Productnaam: | SCOTT ADDICT 40 - Carbon racefiets - 2026 - carbon black |
| Fabrikant: | SCOTT Bikes |
| Artikelnummer: | SCB757757 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Endurance |
| Naven: | Syncros |
| Velgen: | AL | 24-622 | Tubeless Ready |
| Ketting: | Shimano CN-M6100 |
| Cassette: | Shimano CS-R7100 |
| Versnellingspook: | Shimano 105 Di2 ST-R7170 |
| Achterderailleur: | Shimano 105 Di2 RD-R7150 |
| Voorderailleur: | Shimano 105 Di2 FD-R7150 |
| Trapas: | Shimano BB-RS500-PB |
| Kettingblad gradatie: | 50-34 |
| Crank: | Shimano 105 FC-R7100 |
| Remmen: | Shimano BR-R7170 | 160/160mm |
| Wielen: | Syncros RP 2.0 |
| Zadelpen modell: | Syncros SP-R101-CF |
| Zadel: | Syncros Tofino V 2.0 |
| Stuurlint: | Syncros RC |
| Stuur: | Syncros HB-R100-AL |
| Stuurpen: | Syncros ST-R310-AL |
| Vork: | Addict HMF Carbon |
| Balhoofd: | Acros AIF-1317 |
| Frame: | Addict HMF Carbon | Ride Geo |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-34 |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Schwalbe ONE | 34-622 |
| max. systeemgewicht: | 120kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 8700g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 425357 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | SCOTT - Addict |
| Aantal Versnellingen: | 2 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 7616185377887, 7616185377894, 7616185377900, 7616185377917, 7616185377924 |