Slick Kick zorgt voor snelheid en soepelheid van je vork en demper op routes die de hoogste prestaties vereisen. Het smeermiddel is ontwikkeld in samenwerking met innovatieve fabrikanten van vering en het r. s. p. 4 Cross team.
Zo werkt het: breng Slick Kick tijdens het onderhoud van dempers en vorken royaal aan op alle bewegende onderdelen en afdichtingen. Slick Kick zorgt voor de hoogste prestaties voor je fiets.
| Productnaam: | r.s.p. Slick Kick speciaalvet - 8 g |
| Fabrikant: | r.s.p. |
| Artikelnummer: | RSP758914 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Vet |
| Werkbereik: | Vork/demper |
| Inhoud: | 8g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 8g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 9120050156067 |