Air Fluid is een speciale smeervloeistof voor het smeren van glijvlakken en lagers in verende voorvorken en dempers. Air Fluid vermindert wrijving, beperkt schokachtig glijden en beschermt tegen slijtage. Dankzij toegevoegde additieven is Air Fluid uiterst verouderingsbestendig, biedt het een hoge roestbescherming, schuimt het weinig en vertoont het een goed viscositeits- en temperatuurgedrag.
| Productnaam: | r.s.p. Air Fluid Smeermiddel tegen wrijving - 8 ml |
| Fabrikant: | r.s.p. |
| Artikelnummer: | RSP758917 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Speciale smeermiddelen |
| Werkbereik: | Vork/demper |
| Inhoud: | 8ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 8g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 9120050156074 |