Air Fluid RS Dynamic Heavy is de speciale smeervloeistof voor het smeren van glijvlakken, bussen en afdichtingen in bepaalde Rock Shox™-verende voorvorken (bijv. de modellen Rudy /SID /SID SL).
Air Fluid RS Dynamic Heavy vermindert wrijving, vermindert schokachtig glijden en beschermt tegen slijtage. Door toegevoegde additieven is Air Fluid RS Dynamic Heavy uiterst verouderingsbestendig, biedt het een hoge roestbescherming, schuimt het weinig en heeft het een goed viscositeits- en temperatuurgedrag.
| Productnaam: | r.s.p. Air Fluid RS Dynamic Heavy Smeermiddel tegen wrijving - 250 ml |
| Fabrikant: | r.s.p. |
| Artikelnummer: | RSP758920 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Speciale smeermiddelen, Olie |
| Werkbereik: | Vork/demper |
| Inhoud: | 250ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 250g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 9120050156111 |