Ontstaan uit drie krachten van de wildernis: de broer die met de wind danst, degene die gewichtloos over bergen glijdt en degene die onbreekbaar uit de aarde is gevormd. Samen vormen ze de gloednieuwe BMC KAIUS 01, die snelheid, lichtheid en kracht meeneemt op elke ruige kilometer. Gravelraces worden steeds sneller, sneller dan ooit tevoren, en het tempo blijft stijgen.
De nieuwste generatie biedt ongeëvenaarde snelheid, een rijgevoel dat geen enkele andere fiets kan bieden, en de grip en controle die de besten eisen. Dit is niet alleen een doorontwikkeling van de oorspronkelijke KAIUS, maar het antwoord op de wensen van elke gravelracer.
De BMC KAIUS 01 THREE is vanaf het begin ontwikkeld voor de racesport en is sneller, aerodynamischer en responsiever dan de concurrentie. Met een aerodynamisch voordeel van 7 % bij 40 km/u overwint deze gravelracefiets lange stukken tegenwind en snelle racegedeelten met minder inspanning. Het 01 Premium carbon-frame zorgt voor een uitstekende krachtoverbrenging, terwijl verbeterde veerkracht, 51 mm bandenspeling en stabiliteit je in staat stellen om volledig bij de les te blijven, zelfs wanneer de race aan intensiteit wint.
Deze configuratie combineert het snelste BMC-gravelplatform met een
| Productnaam: | BMC KAIUS 01 THREE - Carbon Gravel Bike - 2027 - moss gold / carbon |
| Fabrikant: | BMC Bikes |
| Artikelnummer: | BMC761478 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Ketting: | SRAM Rival | CN-RIV-E1 |
| Cassette: | SRAM Rival XPLR | CS-XG-1351-E1 |
| Versnellingspook: | SRAM Rival AXS | ED-RIV-E1 |
| Achterderailleur: | SRAM Rival XPLR AXS | RD-RIV-1E-E1 |
| Trapas: | SRAM DUB T47 85.5 Road Wide | BB-DUB-T47-A1 |
| Kettingblad gradatie: | 42 |
| Crank: | SRAM Rival XPLR AXS Wide | FC-RIV-1W-E1 |
| Remmen: | SRAM Rival AXS | 160/160mm |
| Wielen: | CG 40 Carbon | Tubeless Ready |
| Zadelpen modell: | Teammachine SLR 01 Gen. 5 | 01 Premium Carbon Aero Shaped |
| Zadel: | Fizik Vento Argo X5 | 140mm |
| Stuurlint: | BMC Tacky 3mm |
| Stuur: | BMC HB D4 03, 0, 12 | Alloy 6061 | Endurance Geometry | 125mm drop | 70mm reach | 12° flare |
| Stuurpen: | BMC RSM 01 | Integrated Cockpit System Technology |
| Vork: | Kaius 01 Gen. 2 | 01 Premium Carbon | ICS Technology, |
| Frame: | Kaius 01 Gen. 2 | 01 Premium Carbon | Aerocore Design |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 10-46 |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | SRAM AXS charger | Aerocore Bottle Cages |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| ASTM: | Categorie 2 |
| Banden: | Continental Terra Competition Race Rapid | Tubeless | 45mm |
| Maximale bandbreedte: | 52mm |
| max. systeemgewicht: | 120kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2027 |
| Kleur: | Zwart, Goud |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 8300g |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 54 cm with all accessories |
| Productserie: | BMC - Kaius |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 13 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 7630906537053, 7630906537046, 7630906537039, 7630906537022, 7630906537015, 7630906537084 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.bmc-switzerland.com |