Ontstaan uit drie krachten van de wildernis: de broer die met de wind danst, degene die gewichtloos over bergen glijdt en degene die onbreekbaar uit de aarde is gevormd. Samen vormen ze de gloednieuwe BMC KAIUS 01, die snelheid, lichtheid en kracht meeneemt op elke ruige kilometer. Gravelraces worden steeds sneller, sneller dan ooit tevoren, en het tempo blijft stijgen.
De nieuwste generatie biedt ongeëvenaarde snelheid, een rijgevoel dat geen enkele andere fiets kan bieden, en de grip en controle die de besten eisen. Dit is niet alleen een doorontwikkeling van de oorspronkelijke KAIUS, maar het antwoord op de wensen van elke gravelracer.
De BMC KAIUS 01 TWO is vanaf het begin ontwikkeld voor de racesport en is sneller, aerodynamischer en responsiever dan de concurrentie. Met een aerodynamisch voordeel van 7 % bij 40 km/u overwint deze gravelracefiets lange stukken tegenwind en snelle raceparcoursen met minder inspanning. Het 01 Premium carbon-frame zorgt voor een uitstekende krachtoverbrenging, terwijl verbeterde veerkracht, 51 mm bandenspeling en stabiliteit je in staat stellen om volledig bij de les te blijven, zelfs wanneer de race aan intensiteit wint.
Uitgerust met de
| Productnaam: | BMC KAIUS 01 TWO - Carbon Gravel Bike - 2027 - copper grey |
| Fabrikant: | BMC Bikes |
| Artikelnummer: | BMC761479 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Ketting: | SRAM Force | CN-FRC-E1 |
| Cassette: | SRAM Force XPLR | CS-XG-1371-E1 |
| Versnellingspook: | SRAM Force AXS | ED-FRC-E1 |
| Achterderailleur: | SRAM Force XPLR AXS | RD-FRC-1E-E1 |
| Trapas: | SRAM DUB T47 85.5 Road Wide | BB-DUB-T47-A1 |
| Kettingblad gradatie: | 42 |
| Crank: | SRAM Force AXS Wide | FC-FRC-1WP-E1 | SRAM Force XPLR AXS Power Meter |
| Remmen: | SRAM Force AXS | 160/160mm |
| Wielen: | CG 39 Carbon | Tubeless Ready |
| Zadelpen modell: | Teammachine SLR 01 Gen. 5 | 01 Premium Carbon Aero Shaped |
| Zadel: | Fizik Vento Argo X3 | Kium rails | 140mm |
| Stuurlint: | BMC Tacky 3mm |
| Stuur: | ICS Carbon Aero Gen. 2 | One-Piece Full Carbon Cockpit |
| Stuurpen: | ICS Carbon Aero Gen. 2 | One-Piece Full Carbon Cockpit |
| Vork: | Kaius 01 Gen. 2 | 01 Premium Carbon | ICS Technology |
| Frame: | Kaius 01 Gen. 2 | 01 Premium Carbon | Aerocore Design |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 10-46 |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | SRAM AXS charger | Aerocore Bottle Cages | Computer mount for Garmin, Wahoo and GoPro |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| ASTM: | Categorie 2 |
| Banden: | Continental Terra Competition Race Rapid | Tubeless | 45mm |
| Maximale bandbreedte: | 51mm |
| max. systeemgewicht: | 120kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2027 |
| Kleur: | Zilver |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 7800g |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | BMC - Kaius |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 13 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 7630906536933, 7630906536926, 7630906536919, 7630906537008, 7630906537077, 7630906537060 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.bmc-switzerland.com |