De
Met
De Shimano GRX-groep zorgt voor soepel schakelen en efficiënt remmen, zelfs als de omstandigheden allesbehalve soepel zijn. Tubeless ready GR650-wielen met
| Productnaam: | BMC URS 01 LT TWO - Carbon Gravel Bike - 2027 - chameleon oil / black |
| Fabrikant: | BMC Bikes |
| Artikelnummer: | BMC761520 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Ketting: | Shimano CN-M6100 |
| Cassette: | Shimano Deore CS-M6100-12 |
| Versnellingspook: | Shimano GRX BL-RX610 / ST-RX610 |
| Achterderailleur: | Shimano GRX RD-RX822 |
| Trapas: | Shimano SM-BB72-41B | Pressfit |
| Kettingblad gradatie: | 38 |
| Crank: | Shimano GRX FC-RX610-1 |
| Remmen: | Shimano GRX BR-RX410 | 180/160mm |
| Wielen: | GR650 | Tubeless Ready | 26mm |
| Zadelpen modell: | URS 01 | 01 Premium Carbon D-Shaped |
| Zadel: | Fizik Vento Argo X7 | 150mm |
| Stuurlint: | BMC Tacky 3mm |
| Stuur: | BMC HB D4 03, 0, 16 | Alloy 6061 | Gravel Geometry | 115mm drop | 70mm reach | 16° flare |
| Stuurpen: | BMC MSM |
| Vork: | Micro Travel Technology | Premium Carbon Blades |
| Frame: | URS 01 Gen. 2 | 01 Premium Carbon | Micro Travel Technology | Gravel+ Geometry |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 10-51 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | X-Cages │Storage Pouch │Cargo Strap |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 20mm |
| ASTM: | Categorie 2 |
| Banden: | Continental Terra Adventure Trail Grip | Tubeless | 45mm |
| Maximale bandbreedte: | 47mm |
| max. systeemgewicht: | 120kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2027 |
| Kleur: | Bruin |
| Type vork: | Single Shock |
| Gewicht: | 11100g |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | BMC - URS |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 7630906535295, 7630906535288, 7630906535370, 7630906535462 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.bmc-switzerland.com |