Schwalbe standaard fietsbinnenband nr. 7XXL. Voor fietsbanden met een maat van 20 inch (ETRTO 90→120-406). De Schwalbe-binnenband speciaal voor fatbikes, met een enorm volume. Voor fatbike-banden tot 120 mm breedte. Houdt de lucht bovengemiddeld lang vast. Dankzij de beste materiaalkwaliteit en gelijkmatige wanddikte. Hoogste betrouwbaarheid, die zich miljoenen keren heeft bewezen.
| Productnaam: | Schwalbe Binnenband - Nr. 7XXL - 20" - 90/120-406 | AV 40mm |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA763785 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, Bakfiets |
| Fietswielmaat: | 20" (406mm) |
| Bandbreedte: | 3.70", 3.80", 4.00", 4.50", 4.80", 3.50", 4.20", 4.60", 4.70", 4.40", 4.30" |
| Materiaal binnenband: | Butylrubber |
| Type Ventiel: | Schrader (Auto) |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 310g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 10464930 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4026495960205 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |