Het ACROS ZS66/46 balhoofd-onderstuk combineert robuuste kogellagers van roestvrij staal met doordachte afdichtingen. Het resultaat: duurzame prestaties, minimaal onderhoud en meer ontspannen fietsplezier.
Meer informatie over compatibiliteit vind je in de balhoofdset-zoeker op de ACROS-website.
Technische gegevens:
- voor 1,8" vorkschacht (45,8 mm)
- Inpersdiameter (ID): 66 mm
- Buitendiameter (OD): 72 mm
- Bouwhoogte: 3,6 mm
- Inpersdiepte: 10 mm
Onderste balhoofdlager geperst in een lagercup met IPS-afdichting en vorkconus.
| Productnaam: | ACROS AZ-66 balhoofd-onderstuk | 1.8" | ZS66/46 |
| Fabrikant: | ACROS |
| Artikelnummer: | ACR765589 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, E-bike, MTB |
| S.H.I.S.: | half geïntegreerd (ZS) |
| S.H.I.S. beneden: | ZS66 / 40 |
| Uitvoering balhoofd: | Onderste gedeelte |
| Bouwhoogte balhoofd: | 3.6mm |
| Inpersdiepte: | 10mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 44.02.700 |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1.8" |
| GTIN's: | 4251085430350 |