Het ACROS EC66/46 Blocklock balhoofd-onderstuk met geïntegreerde stuuruitslagbegrenzer beschermt je fiets betrouwbaar bij valpartijen en voorkomt schade door het te ver doordraaien van het stuur. De bovenbuis, onderbuis, vorkbrug en bevestigde onderdelen blijven beschermd – net als leidingen en kabels.
Belangrijke opmerking over de 150°-variant: de versie met 150° stuurstop is niet door alle framefabrikanten goedgekeurd! Een te grote stuurstop kan leiden tot schade aan het frame. Controleer voor de montage of je frame is goedgekeurd voor deze variant.
Meer informatie over de compatibiliteit vind je in de balhoofdzoeker op de ACROS-website.
Technische gegevens:
- voor 1,8" vorkschacht (46 mm)
- Inpersdiameter (ID): 66 mm
- Buitendiameter (OD): 74 mm
- Bouwhoogte: 16,5 mm
- Inpersdiepte: 12 mm
- Mogelijke stuurhoek: 150°
Blocklock balhoofd-onderstuk incl. lagercups en vorkconus met afdichting voor een 1,8 inch vorkschacht
| Productnaam: | ACROS Blocklock balhoofd-onderstuk | 1.8" | 150° | EC66/46 |
| Fabrikant: | ACROS |
| Artikelnummer: | ACR765595 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB |
| S.H.I.S.: | externe lagercups (EC) |
| S.H.I.S. beneden: | EC66 / 46 |
| Uitvoering balhoofd: | Onderste gedeelte |
| Bouwhoogte balhoofd: | 12mm |
| Inpersdiepte: | 16.5mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 200g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 53.02.620-150 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1.8" |
| GTIN's: | 4251085440373 |