Ongeëvenaarde XC-prestaties in een 34 mm-frame van standaardafmetingen, ontworpen voor een veerweg tot 130 mm. Dit is de 34 SL-voorvork van FOX, ontwikkeld om uit te blinken op zowel de meest technische crosscountryparcoursen in de wereldbeker als de zwaarste
Als vertegenwoordiger van de
| Productnaam: | FOX 34 SL Voorvork - Factory | FLOAT | GRIP X - 29" | 130mm | 15x110mm - Shiny Black |
| Fabrikant: | FOX Factory |
| Artikelnummer: | FOX766721 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, Cross Country, Trail |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Veerweg vork: | 130 mm |
| Asstandaard: | 15x110 mm Boost (VR) |
| Demper/Veer Versie: | Luchtveer |
| Instelbaarheid Vork/Demper: | Compressiedemping High + Low Speed, Rebounddemper, Lockout |
| Veerpootdiameter: | 34mm |
| Ophanging: | FLOAT EVOL |
| Demping: | GRIP X |
| Vork offset: | 44mm |
| Schijfrembevestiging: | PM (6") 160 mm, Postmount |
| Materiaal vorkbuis: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2027 |
| Kleur: | Zwart, Goud |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 910-21-448 |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/2“ |
| GTIN's: | 821973526317 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ridefox.com |