Er zijn maar weinig dingen die zo fijn zijn op de racefiets als het gevoel van lichtheid bij elke pedaalslag. Een verslavend gevoel waar je bij elke versnelling van zult genieten. Elke keer dat je in de pedalen trapt. Elke keer dat je een versnelling terugschakelt. Elke keer dat je van ritme verandert.
De
| Productnaam: | BH Bikes ULTRALIGHT 8.0 - Carbon Racefiets - 2026 - black / dark grey / dark grey |
| Fabrikant: | BH Bikes |
| Artikelnummer: | BHB767013 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Ketting: | Shimano Ultegra |
| Cassette: | Shimano Ultegra |
| Versnellingspook: | Shimano Ultegra Di2 |
| Achterderailleur: | Shimano Ultegra Di2 |
| Voorderailleur: | Shimano Ultegra Di2 |
| Trapas: | BB386 |
| Kettingblad gradatie: | 52-36 |
| Crank: | Shimano Ultegra Powermeter |
| Remmen: | Shimano Ultegra |
| Wielen: | BH EVO Stealth |
| Zadelpen modell: | BH Ultralight |
| Zadel: | Prologo Nago R4 PAS |
| Stuur: | EVO SL Monocoque ACR Cockpit System |
| Stuurpen: | EVO SL Monocoque ACR Cockpit System |
| Vork: | Ultralight Evo Disc | Integrated Tapered Full Carbon 1.5 |
| Balhoofd: | FSA ACR |
| Frame: | Ultralight Evo Disc ACR Carbon Monocoque |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-34 |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Shimano Di2 charger |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Pirelli Pzero Race | 700x 28 |
| Maximale bandbreedte: | 32mm |
| max. systeemgewicht: | 120kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | Stijve vork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | LR806NSS |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Productserie: | BH Bikes - Ultralight |
| Aantal Versnellingen: | 2 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 8433681784372, 8433681784365 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.bhbikes.com |