Dankzij het ruime gezichtsveld van de SMITH Syncline-zonnebril houd je het parcours goed in de gaten en beleef je altijd plezier. De bril zit net zo goed en comfortabel als een goggle. Dankzij de natuurlijke kleuren en het verhoogde contrast helpt de ChromaPop-glastechnologie je bij het kiezen van je lijn. Een geïntegreerde buffer op het frame zorgt voor een probleemloze compatibiliteit met de helm. De geïntegreerde ventilatie houdt het zicht bij elke snelheid helder en scherp.
Zicht
Pasvorm & compatibiliteit
frame
In de inhoud van de levering:
| Productnaam: | Smith Syncline Brillen - Matte Black | ChromaPop Photochromic Clear To Gray |
| Fabrikant: | Smith |
| Artikelnummer: | SMI767367 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 125/148/65mm |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, Glazen verwisselbaar, Uv-vescherming |
| Lichttransmissie: | 20-85% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 160g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 208900003992W |
| Temple Length: | 125mm |
| glasbreedte: | 148mm |
| Lens height: | 65mm |
| GTIN's: | 197737331924 |