e*spec-cranksets voor SRAM DUB-aandrijfeenheden.
Deze cranks zijn een serieuze upgrade die de sterkte en weerstand tegen pedaalstoten vergroten en tegelijkertijd het gewicht van uw fiets verminderen. Verkrijgbaar in kortere lengtes voor verbeterde pedaalruimte bij framegeometrieën met een laag trapasniveau. Uitgerust met ingebouwde zelfuitdraaiende crank-schroeven van aluminium voor eenvoudige montage en demontage wanneer het tijd is voor onderhoud.
Compatibel met
Laat u niet misleiden door het lichte gewicht: de
| Productnaam: | e*thirteen Helix Race e*spec Cranksarms - SRAM DUB Powertrain - silver |
| Fabrikant: | e*thirteen |
| Artikelnummer: | ETH768436 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 1 |
| Asprofiel trapas: | ISIS |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zilver |
| Gewicht: | 413g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | CS4HAA-120 | CS4HAA-121 | CS4HAA-122 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 155 mm |
| Lengte van de crank: | 160 mm, 165 mm, 155 mm |
| GTIN's: | 4711280343911, 4711280343928, 4711280343935 |
| Pagina van de fabrikant: | http://bythehive.com/e-thirteen/ |