Houd de snelle groep bij, geef alles tijdens de sprint en trotseer de wind bij je ontsnappingspoging. De nieuwe Propel Advanced Pro is nu lichter, soepeler en efficiënter en brengt je sneller vooruit, zodat je het beste uit elke inspanning kunt halen.
Onmiddellijke snelheid
Op de momenten dat explosieve snelheid telt – bij het starten van een aanval, het achtervolgen van een kopgroep of bij de sprint naar de finish – is de nieuwe Propel Advanced Pro sneller en dynamischer dan ooit tevoren. Het frame is lichter dan dat van de vorige generatie en heeft een hogere torsiestijfheid en trapstijfheid, zodat je een onmiddellijke reactie voelt wanneer je in de pedalen trapt.
Duurzame hoge snelheid
Een vernieuwd frame en geïntegreerde onderdelen zorgen voor een soepeler rijgevoel, of je nu met de groep rijdt of trainingskilometers maakt. De Vector-zadelpen is flexibeler dan die van de vorige generatie, terwijl de vork en het geïntegreerde stuur oneffenheden en trillingen aan de voorkant dempen. En dankzij de extra bandenspeling kun je banden met een volume tot 32 mm monteren, wat het rijgevoel verder verbetert en je helpt hogere snelheden aan te houden met minder vermoeidheid.
Topsnelheid
Het frame, de cockpit, de wielen en de banden vormen een systeem dat de totale weerstand verlaagt wanneer je met hoge snelheid rijdt. Het AeroSystem-frame en de geïntegreerde cockpit zorgen voor minder luchtweerstand, terwijl het Aero-wielsysteem en de banden de rolweerstand verminderen. Dat betekent dat je meer snelheid hebt om aan de kop te gaan, je los te maken van de groep of het tempo te bepalen op vlakke stukken en in beklimmingen.
| Productnaam: | Giant PROPEL ADVANCED PRO-DA - Carbon Racefiets - 2027 - supernova grey |
| Fabrikant: | Giant Bikes |
| Artikelnummer: | GNT768826 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Naven: | Giant Aero Hub |
| Spaken: | Aero Carbon |
| Velgen: | Giant SLR 0 50 Carbon |
| Ketting: | Shimano Dura-Ace CN-M9100 |
| Cassette: | Shimano Dura-Ace |
| Versnellingspook: | Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9270 |
| Achterderailleur: | Shimano Dura-Ace Di2 RD-R9250 |
| Voorderailleur: | Shimano Dura-Ace Di2 FD-R9250 |
| Trapas: | Shimano PressFit |
| Kettingblad gradatie: | 52-36 |
| Crank: | Shimano Dura Ace FC-R9200 |
| Remmen: | Shimano Dura-Ace Di2 160/140mm | Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9270 |
| Zadelpen modell: | Giant Vector | Carbon | -5/+15mm offset |
| Zadel: | Giant Fleet SL |
| Stuurlint: | Stratus Lite 2.0 |
| Stuur: | Giant Contact SLR 0 Aero Handlebar-Stem-Unit |
| Stuurpen: | Giant Contact SLR 0 Aero Handlebar-Stem-Unit |
| Vork: | Advanced SL Full Carbon | OD Aero Steerer |
| Frame: | Advanced Carbon Frame |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-30 |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | computer stem mount | 1 x carbon aero bottle cage |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | CADEX Aero | 700x28c | Tubeless Ready | 240 TPI |
| Maximale bandbreedte: | 32mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2027 |
| Kleur: | Grijs |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 6800g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1074046105 | 1074046106 | 1074046107 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Giant - Propel |
| Aantal Versnellingen: | 2 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4711291265882, 4711291265899, 4711291265905 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.giant-bicycles.com |