De LIRY Kilian Jornet-serie is uitgevoerd in lichtbruine tinten, geïnspireerd op de landschappen van Noorwegen. Het Kilian Jornet-logo boven op het montuur is een echt statement. Kilian is namelijk volledig overtuigd van de veelzijdigheid en betrouwbaarheid van deze bril en draagt hem zowel in het dagelijks leven als tijdens zijn spectaculaire tochten. Het model, uitgerust met SPECTRON 3-glazen met Flash in zilver (cat. 3), biedt aangenaam comfort en bescherming bij fel zonlicht. Verstelbare pootjes en neusbrug met antislip-inzetstukken garanderen een stevige pasvorm en individuele pasnauwkeurigheid. Een veilige keuze. Beproefd in de praktijk.
Spectron 3
Polycarbonaatglas van categorie 3 (doorlaatbaarheid voor zichtbaar licht: 12 %). Dit veelzijdige glas is licht en toch schokbestendig en geschikt voor alle soorten activiteiten. Veelzijdig gebruik bij sport en in het dagelijks leven. Ruime keuze aan kleuren en spiegelingen voor een kleurrijk ontwerp.
| Productnaam: | Julbo Liry Kilian Jornet Brillen - Darkbrown / Lightbrown - grey - Multilayer Silver Spectron 3 |
| Fabrikant: | Julbo |
| Artikelnummer: | JBO768866 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Trailrunning |
| Geslacht: | Uniseks |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonat |
| Lichttransmissie: | 12% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 29g |
| brilbreedte: | 128mm |
| Temple Length: | 133mm |
| glasbreedte: | 64mm |
| brugbreedte: | 12mm |
| GTIN's: | 3660576075214 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.julbo-eyewear.com/de/ |