De HERITAGE ROCK PULSE W BIBSHORT is ontworpen om elke wielrenner eersteklas comfort en betrouwbare prestaties te bieden, en combineert daarbij de technische expertise van Sportful met een strakke, tijdloze esthetiek. Als onderdeel van de HERITAGE 2.0 Fresh Drop-collectie is hij geïnspireerd op de retro-futuristische Memphis-stijl van de jaren 80 en richt hij zich tegelijkertijd op wat er op het zadel echt toe doet: pasvorm, ondersteuning en langdurig comfort.
Materiaal
Hoofdstof: 80% Polyamide, 20% Elastaan
Rug / Schouderbanden: 70% Polyamide, 30% Elastaan
Gem: 80% Polyamide, 20% Elastaan
| Productnaam: | Sportful Heritage Rock Fietsshorts met Bretels Dames - 534 Lavender |
| Fabrikant: | Sportful |
| Artikelnummer: | SPF769115 |
| Materiaal: | Hoofdstof: 80% Polyamide, 20% Elastaan Rug / Schouderbanden: 70% Polyamide, 30% Elastaan Gem: 80% Polyamide, 20% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +35°C / +15°C |
| Pasvorm: | strak |
| Zitkussen Naam: | Bodyfit Pro MD |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Paars |
| Gewicht: | 197g |
| GTIN's: | 8056006752537, 8056006752544, 8056006752551, 8056006752568, 8056006752575 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Sportful.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 88 | 92 | 96 | 100 | 105 | 110 | 115 |
| C. Taille (cm) | 76 | 80 | 84 | 88 | 93 | 98 | 103 |
| D. Heup (cm) | 90 | 94 | 98 | 102 | 107 | 112 | 117 |
| E. Binnenbeenlengte (cm) | 80 | 81 | 82 | 83 | 84.5 | 86 | 87.5 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
Internationaal 3XL
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 79 | 84 | 89 | 94 | 99 | 104 |
| C. Taille (cm) | 63 | 68 | 73 | 78 | 83 | 88 |
| D. Heup (cm) | 87 | 92 | 97 | 102 | 107 | 112 |
| E. Binnenbeenlengte (cm) | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | 6 Jahre | 8 Jahre | 10 Jahre | 12 Jahre | 14 Jahre |
|---|---|---|---|---|---|
| A. Lichaamslengte (cm) | 116 | 128 | 140 | 152 | 164 |
Internationaal 6 Jahre
Internationaal 8 Jahre
Internationaal 10 Jahre
Internationaal 12 Jahre
Internationaal 14 Jahre