Sports Refresh verwijdert effectief zweetgeur, vuil en bacteriën uit je sportkleding. Het helpt de functie van de stoffen te verbeteren en je sportkleding op te frissen, zodat je je langer prettig voelt in je kleding.
Waarom ruikt sportkleding zo onaangenaam?
Als je sport, produceert het lichaam warmte en vocht, wat een ware voedingsbodem voor bacteriën vormt en ervoor zorgt dat ze zich in je sportkleding vermenigvuldigen en onaangename geuren produceren. Traditionele wasmiddelen maskeren deze geuren met geurstoffen in plaats van ze volledig uit de stof te verwijderen. Dit betekent dat de geuren snel terugkeren. Wasmiddelen en wasverzachters laten bovendien resten achter die de prestaties van sportkleding beïnvloeden en het vermogen om snel te drogen verminderen. Dit leidt tot meer vocht, meer bacteriën en meer geur!
Waarom kiezen voor Sports Refresh?
Sports Refresh is een zeer effectief reinigingsmiddel dat geuren verwijdert in plaats van ze alleen maar te maskeren. De krachtige formule verwijdert zweet, bacteriën en vuil en zorgt ervoor dat je sportkleding wordt ontgeurd, zonder dat onaangename geuren zich achter een geur verbergen. De speciale formule reinigt niet alleen, maar versnelt ook de droogtijd van sportkleding, waardoor er minder bacteriën kunnen nestelen en de geurvorming wordt verminderd. Hierdoor ruik je niet alleen langer fris, maar voel je je ook droger en comfortabeler.
Net als alle Nikwax-producten wordt ook Sports Refresh geproduceerd met respect voor het milieu.
De effectieve reinigingsformule van Sports Refresh bevat geen biociden, enzymen of biologische werkzame stoffen, wat betekent dat het zachter is voor de huid en het milieu. Nikwax zet zich in om ervoor te zorgen dat van de natuur kan worden genoten met een minimale impact op het milieu. Nikwax heeft nog nooit PFAS of aerosolen in zijn producten gebruikt. De flessen en doppen zijn gemaakt van 100% gerecycled en herbruikbaar plastic.
Kan een allergische reactie veroorzaken.
Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
| Productnaam: | Nikwax Sports Refresh Wasmiddel - 1000ml |
| Fabrikant: | Nikwax |
| Artikelnummer: | NIK769649 |
| Activiteit: | Fietsen, Outdoor |
| Reiniging/onderhoud van textiel: | Functionele kleding |
| Inhoud: | 1000ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 679g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4067729090312 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.nikwax.de |