Nikwax Footwear Refresh biedt niet alleen een krachtige geurbestrijding, maar verwijdert ook vuil en lichaamsoliën en vermindert zo de vorming van geurveroorzakende bacteriën die materialen en naden beschadigen.
Waarom gaan schoenen onaangenaam ruiken?
Schoenen kunnen sterk gaan ruiken door de combinatie van zweet en bacteriegroei. Dit is vooral een probleem bij sportschoenen, omdat het zweet zich in de schoenen ophoopt en een voedingsbodem vormt voor bacteriën die zweet en huidcellen afbreken, wat leidt tot onaangename geuren.
Waarom kiezen voor Footwear Refresh?
In tegenstelling tot conventionele schoendeodorants maskeert Footwear Refresh niet alleen geuren, maar pakt het ook de oorzaak aan door de geuren en de veroorzakende bacteriën grondig te verwijderen. Hierdoor ruiken de schoenen niet alleen langer fris, maar gaan ze ook langer mee, omdat de bacteriën geen kans krijgen om het materiaal en de naden aan te tasten.
Net als alle Nikwax-producten wordt ook Footwear Refresh geproduceerd met respect voor het milieu.
De effectieve reinigingsformule van Footwear Refresh bevat geen biociden, enzymen of biologische werkzame stoffen, wat betekent dat het zachter is voor de huid en het milieu. Nikwax zet zich in om ervoor te zorgen dat de natuur kan worden genoten met een minimale impact op het milieu. Nikwax heeft nog nooit PFAS of aerosolen in zijn producten gebruikt. De flessen en doppen zijn gemaakt van 100% gerecycled en recyclebaar plastic.
Kan een allergische reactie veroorzaken.
Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
| Productnaam: | Nikwax Footwear Refresh Wasmiddel - 125ml |
| Fabrikant: | Nikwax |
| Artikelnummer: | NIK769650 |
| Activiteit: | Fietsen, Outdoor |
| Reiniging/onderhoud van textiel: | Schoenen |
| Inhoud: | 125ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 193g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4067729090336 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.nikwax.de |