Het was nog nooit zo eenvoudig om een hond mee te nemen op avontuur of boodschappen. De Thule Bexey fietskar voor honden biedt absoluut comfort en veiligheid – waar de reis ook naartoe gaat.
De stevige en gewatteerde bodem van de Thule Bexey fietskar voor honden zorgt zelfs op oneffen ondergrond voor een veilige en rustige rit. Dankzij de laag geplaatste ingang kunnen honden van elke maat gemakkelijk in- en uitstappen, zodat geen enkel avontuur buiten bereik hoeft te zijn. In de aanhanger zelf waarderen de dieren de hoofdruimte, het uitzicht en de ventilatiemogelijkheden. De binnenruimte is vrij van scherpe hoeken en vermindert zo het risico op verwondingen. Kortom, een veilige plek, zowel voor kleine boodschappen als voor een lange rit.
De Thule Bexey fietskar voor honden is gemaakt van robuuste, duurzame materialen. En voor puppy's die graag overal aan knagen behalve aan hun speelgoed, kan de bekleding aan de voorkant, zijkanten en onderkant gemakkelijk worden verwijderd, gerepareerd en weer aangebracht. De fietskar gaat daardoor langer mee, zelfs bij veelvuldig gebruik.
Maximaal gewicht van de hond: 45 kg
Zet je Thule Bexey hondenfietskar in de trainingsmodus door de wielen en dissel te verwijderen en de stevige kunststof bodem te plaatsen. Pak een zakje met de favoriete snoepjes van je hond en gebruik de aanhanger om je hond thuis vertrouwd te maken met de aanhanger. En na terugkomst van je avonturen is de aanhanger heel eenvoudig schoon te maken dankzij de met ritssluiting verwijderbare zijwanden en de bodem. Zo is hij weer fris en schoon klaar voor de volgende reis.
De Thule Bexey Large is de ideale keuze voor honden met een schofthoogte van ongeveer 55 cm. Hij biedt 15 tot 20 cm extra hoogte, zodat de hond tijdens de rit voldoende ruimte heeft om comfortabel te staan en te zitten.
Voorbeelden van hondenrassen die in de Thule Bexey Large passen:
Schnauzer: schofthoogte 45 tot 50 cm
American Staffordshire Terrier: schofthoogte 43 tot 50 cm
Nova Scotia Duck Tolling Retriever: schofthoogte 42 tot 54 cm
| Productnaam: | Thule Bexey L Hondenkar - Hazy Green |
| Fabrikant: | Thule |
| Artikelnummer: | THU770004 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Afmetingen (L/W/H): | 1570/790/940mm |
| Toepassingsgebied: | Trekking, City |
| Maximale belasting: | 45kg |
| Fietskar/Kinderzitje Uitvoering: | Fietskar voor honden |
| Eigenschappen fietskar: | stoffen bodem, Opvouwbaar |
| Maat verpakking (L/W/H): | 1090/760/350mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Grijs, Groen |
| Gewicht: | 16800g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 800001 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 197074567451 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.thule.com |