Of je nu aan yoga doet, op kantoor bent of onderweg bent – de Total Color ONE gaat overal met je mee.
Nu verkrijgbaar in frisse trendkleuren en in vier maten van 0,6 l tot 1,5 l, past hij perfect bij je dagelijkse leven en je stijl. De praktische ONE-dop kan met slechts één hand worden geopend, gesloten en gedragen – ideaal voor onderweg. Het afneembare fruitzeefje zorgt voor een extra frisse kick: voeg gewoon bessen, citroen of munt toe – en je water verandert in een fruitige energiebooster. De robuuste fles van krasbestendig Tritan™ Renew met 50% gerecycled materiaal blijft daarbij smaak- en geurneutraal en lekvrij – ook bij koolzuurhoudende drankjes. Dankzij de brede opening is hij in een handomdraai gevuld en schoongemaakt – ook in de vaatwasser. Duurzaamheid, stijlvol, betrouwbaar – net als jij.
| Productnaam: | SIGG Total Color ONE Drinkfles met zeefje 0,75 l - Eco Green |
| Fabrikant: | SIGG |
| Artikelnummer: | SIF770138 |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 72/72/282mm |
| Diameter: | 72mm |
| Uitvoering drinkfles/drinkzak/flessenhouder: | Drinkfles |
| Volume: | 0.75l |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 164g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 7630135620823 |