Een klassieker, opnieuw gedefinieerd voor wielrenners. De nieuwe Classic Bib Shorts combineert alle voordelen die Sportful heeft opgedaan dankzij zijn ervaring met de meest veeleisende atleten. Hier wordt hij aangeboden met een nog modernere snit en een nog betere pasvorm. Voor iedereen die op zoek is naar de optimale balans tussen kwaliteit en technische eigenschappen.
Materiaal
Materiaal I: 84% Polyester, 16% Elastaan
Materiaal II: 80% Polyamide, 20% Elastaan
Materiaal III: 72% Polyester, 28% Elastaan
Materiaal IV: 100% Polyamide
| Productnaam: | Sportful Classic Fietsbroek heren 1122010 - 101 Wit |
| Fabrikant: | Sportful |
| Artikelnummer: | SPF771787 |
| Materiaal: | Materiaal I: 84% Polyester, 16% Elastaan Materiaal II: 80% Polyamide, 20% Elastaan Materiaal III: 72% Polyester, 28% Elastaan Materiaal IV: 100% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +15°C |
| Pasvorm: | strak |
| Zitkussen Naam: | Bodyfit Pro MD |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 159g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| achterzak: | 0 |
| GTIN's: | 8056006800696, 8056006800702, 8056006800719, 8056006800726, 8056006800733, 8056006800740 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Sportful.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 88 | 92 | 96 | 100 | 105 | 110 | 115 |
| C. Taille (cm) | 76 | 80 | 84 | 88 | 93 | 98 | 103 |
| D. Heup (cm) | 90 | 94 | 98 | 102 | 107 | 112 | 117 |
| E. Binnenbeenlengte (cm) | 80 | 81 | 82 | 83 | 84.5 | 86 | 87.5 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
Internationaal 3XL
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 79 | 84 | 89 | 94 | 99 | 104 |
| C. Taille (cm) | 63 | 68 | 73 | 78 | 83 | 88 |
| D. Heup (cm) | 87 | 92 | 97 | 102 | 107 | 112 |
| E. Binnenbeenlengte (cm) | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | 6 Jahre | 8 Jahre | 10 Jahre | 12 Jahre | 14 Jahre |
|---|---|---|---|---|---|
| A. Lichaamslengte (cm) | 116 | 128 | 140 | 152 | 164 |
Internationaal 6 Jahre
Internationaal 8 Jahre
Internationaal 10 Jahre
Internationaal 12 Jahre
Internationaal 14 Jahre