Herinner je je nog aan de begintijd van het mountainbiken, toen John Tomac met zijn mtb en dropbar de racewereld op zijn kop zette en van overwinning naar overwinning reed? Die tijden komen weer terug! Want waar begint gravel en waar eindigt mountainbike? Vandaag de grindweg, morgen de singletrail. Geniet van de voordelen van twee werelden in één fiets. Voel de zon, voel de wind en beleef je volgende graveltocht met de voordelen van de X-MYROON-mountainbike.
Of het nu gaat om zanderige paden of oneffen terrein, deze fiets is ontwikkeld voor snelheid en controle op elke ondergrond. Of je nu deelneemt aan de Leadville 100, een beachbike-race of je eigen gravelavontuur – deze fiets is je perfecte metgezel.
| Productnaam: | KTM X-Myroon Master - 29" Carbon Gravelbike - 2026 - carbon (orange+black sand) |
| Fabrikant: | KTM Bikes |
| Artikelnummer: | KTM772693 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Ketting: | Shimano M8100-12 |
| Cassette: | Shimano Deore XT M8100-12 |
| Versnellingspook: | Shimano 105 R7120/R7170 |
| Achterderailleur: | Shimano GRX RX822-12 | SGS shadow+ |
| Kettingblad gradatie: | 34 |
| Crank: | Shimano Deore XT M8100-12 |
| Remmen: | Shimano CL800 CL 160 freeza |
| Wielen: | Mavic Crossmax 29 CL 110x15TA|622x25TC TLR | Mavic Crossmax 29 CL 148x12TA|622x25TC MS TLR |
| Zadelpen modell: | KTM TEAM | 27.2 | 400 |
| Zadel: | Selle San Marco Shortfit Open Fit Wide |
| Stuurlint: | KTM tape |
| Stuur: | KTM COMP II Road | 460mm |
| Stuurpen: | KTM TEAM MTB | 7° |
| Vork: | FOX 32SC Float 29" Perf |
| Balhoofd: | Acros AICR internal | 1.1/8"-1.5" angle limit |
| Frame: | Myroon 29" Premium Carbon |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 10-51 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| ASTM: | Categorie 3 |
| Banden: | Maxxis Rekon Race | EXO/TR | 57-622 |
| max. systeemgewicht: | 111kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 10800g |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | KTM Bikes - X-Myroon |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |