De
Een geometrie en vering die de grenzen van het moderne crosscountry-rijden verlegt, zorgt voor het hoogste vertrouwen op technisch terrein en snelle singletrails. Rocky Mountain heeft het frameontwerp verbeterd en 350 g gewicht bespaard. Daarmee is de Element de lichtste, volledig geveerde fiets die ze ooit hebben gebouwd. Tegelijkertijd hebben ze de framestijfheid op cruciale punten verhoogd voor een responsief, pittig en snel accelererend rijgevoel.
| Productnaam: | Rocky Mountain ELEMENT C50 SRAM - Carbon Mountainbike - 2026 - 29" - grijs / zwart / wit |
| Fabrikant: | Rocky Mountain |
| Artikelnummer: | RMO773084 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB, Cross Country |
| Naven: | Novatec D791SB Boost / DT Swiss 370 Boost |
| Spaken: | DT Swiss Competition 2.0/1.8/2.0 |
| Velgen: | WTB KOM Team i27 TCS 2.0 |
| Ketting: | SRAM Eagle 70 Transmission |
| Cassette: | SRAM XS-1270 Eagle Transmission |
| Versnellingspook: | SRAM Eagle 90 Transmission |
| Achterderailleur: | SRAM Eagle 90 Transmission |
| Trapas: | SRAM BB92 DUB Wide |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | SRAM Eagle 70 T-Type |
| Remmen: | SRAM Motive Bronze |
| Zadelpen modell: | Tranz X +RAD2.0 Adjustable Dropper |
| Zadel: | WTB Silverado Race 142 |
| Stuur: | Rocky Mountain AM | 780mm Width | 25mm Rise | 9° Backsweep | 5° Upsweep | 35 Clamp |
| Stuurpen: | Rocky Mountain 35 XC | 0° Rise |
| Vork: | RockShox Pike Select |
| Balhoofd: | FSA Orbit NO.57E |
| Frame: | SMOOTHWALL™ Carbon | SMOOTHLINK SL™ Suspension |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 10-52 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Handvatten: | ODI Elite Pro Lock On |
| Demper: | RockShox Deluxe Select+ | 190x45mm |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 130 mm |
| Banden: | Maxxis Rekon WT 3C MaxxTerra EXO Tubeless Ready 2.4" / Maxxis Rekon WT 3C MaxxTerra EXO Tubeless Ready 2.4" |
| Veerweg Frame: | 120mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | B0497 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Productserie: | Rocky Mountain - Element |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 770416013436, 770416013399, 770416013511 |
| Pagina van de fabrikant: | https://bikes.com/ |