Met de FrontLoader kun je vrijheid letterlijk aan je stuur vastpakken en zelf je route bepalen. Ideaal voor lichte en volumineuze spullen zoals een slaapzak, tent en extra kleding. Terwijl het aan- en afmonteren dankzij de Quick Release-bevestigingen een fluitje van een cent is, kun je extra uitrusting met pakriemen vastzetten voor gemakkelijke toegang. De waterdichte en robuuste dry bag beschermt de inhoud effectief tegen water en vuil. Via een ventiel kun je deze bovendien comprimeren.
| Productnaam: | Topeak FrontLoader Stuurtas - 12L - zwart/grijs |
| Fabrikant: | Topeak |
| Artikelnummer: | TOP465175 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Fietsen |
| Afmetingen (L/W/H): | 500/150/150mm |
| Maximale belasting: | 5kg |
| Volume: | 12l |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Toegang hoofdvak: | Aan zijkant |
| Aantal zakken: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 386g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Tas - Versie: | Bag organizer / dry bag, Handlebar bag, met Harness |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Bikepacking, Waterdicht |
| tasbevestiging: | Bracket included, Universal |
| Productserie: | Topeak - FrontLoader |
| GTIN's: | 4710069687062 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.topeak.de |