De ultieme metgezel voor vele sporten. Trendy, ultralichte bril met vol montuur en een comfortabele, stevige pasvorm dankzij de rubberen coating op de neus- en pootuiteinden. De ergonomische constructie combineert functionaliteit en comfort.
| Productnaam: | Swiss Eye Freestyle Bril - Black Matt/Black - Brown Polarized FM | 14417 |
| Fabrikant: | Swiss Eye |
| Artikelnummer: | SWE489023 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Watersport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, gepolariseerd, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 8-18% |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 32g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 14417 |
| brilbreedte: | 134mm |
| Temple Length: | 129mm |
| brugbreedte: | 16mm |
| Lens height: | 43mm |
| GTIN's: | 4046375144174 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.swisseye.com |