Het maakt niet uit of iemand het fietsslot of de "Plus"-cilinder probeert te openen met speciaal gereedschap - hij zal het heel moeilijk krijgen. De ingebouwde "Plus"-cilinder is de veiligste schijfcilinder die momenteel in ABUS-producten wordt gebruikt.
| Productnaam: | ABUS Steel-O-Chain 9808 Chain Lock - 110 cm |
| Fabrikant: | ABUS |
| Artikelnummer: | ABU530894 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Vergrendelingssysteem: | Sleutel, ABUS One Key Option |
| Uitvoering slot: | Kettingslot |
| Veiligheidsklasse van het slot: | ABUS Security Level 11 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 2160g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 81468 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Lock Length: | 110cm |
| GTIN's: | 4003318780769 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.abus.com |