De
Let op:
Vóór de behandeling reinigen zonder conventionele schoonmaakmiddelen, aangezien eventuele resten de doeltreffendheid van het impregneermiddel kunnen aantasten. Het is daarom raadzaam om voor te wassen met Nikwax Cleaning Gel for Footwear. Vuil verhindert het vermogen om water af te stoten. Regelmatig schoonmaken verhoogt dus de prestaties van uw schoeisel.
Nikwax Fabric and Leather Waterproofing™ is snel en gemakkelijk op vochtige laarzen te spuiten. Nikwax Fabric and Leather Impregnation™ heeft hoogwaardige duurzame waterafstotende eigenschappen (DWR) die zich ontwikkelen als het aan de lucht droogt. Het laat een flexibele waterafstotende laag achter op individuele vezels van stof en leer. Dit laat vocht door terwijl het verdampt, waardoor het ademend vermogen behouden blijft en uw voeten droog blijven. Nikwax Fabric and Leather Waterproofing™ is speciaal ontwikkeld en geoptimaliseerd voor schoeisel dat gemaakt is van een combinatie van stof en leer.
| Productnaam: | Nikwax Fabric & Leather Proof Impregneerspray 300ml |
| Fabrikant: | Nikwax |
| Artikelnummer: | NIK176704 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Impregnatie: | Leer, Schoenen |
| Inhoud: | 300ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 310g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4021573864239 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.nikwax.de |