Het HALO® WET-kettingsmeermiddel is ontwikkeld voor ongeëvenaarde prestaties van de aandrijflijn, zowel onder schone/droge als onder natte omstandigheden. Drie hoogwaardige ingrediënten zorgen voor uitstekende resultaten:
Gas-To-Liquid (GTL)
is een hydrodynamische vloeistoffilm die wordt gesynthetiseerd uit aardgas. De unieke moleculaire structuur minimaliseert aandrijfgeluiden, vermindert de wrijving drastisch, stoot water af en behoudt zijn viscositeit, zelfs bij extreme temperaturen.
Sferisch wolfraam
heeft een gepatenteerde holle kern die helpt de trillingswrijving te verminderen die wordt veroorzaakt door krachtig trappen. De micrometergrote maat en de bolvormige vorm helpen de glijwrijving te verminderen door een rol-effect op het oppervlak van de ketting te creëren.
Plaatjes van keramisch boornitride
bedekken de ketting en vormen een beschermende, wrijvingsvrije coating. Deze keramische coating werkt synergetisch samen met het sferische wolfraam om slijtage aanzienlijk te verminderen en de levensduur van de aandrijfcomponenten te verlengen.
Gebruiksaanwijzing:
Goed schudden en aanbrengen op een schone, droge ketting. Breng een tweede laag aan voor topprestaties en langere nasmeerintervallen.
| Productnaam: | Finish Line HALO Wet Kettingolie - 120 ml |
| Fabrikant: | Finish Line |
| Artikelnummer: | FNL686553 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Reinigings-/onderhoudsproduct: | Speciale smeermiddelen |
| Werkbereik: | Ketting |
| Inhoud: | 120ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 130g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 36121973817 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.finishlineusa.com/ |