Duurzame Continental Compact binnenband.
Voor de volgende bandenmaten:
8 1/2 x 2 - 1 3/4
| Productnaam: | Continental Compact Binnenband - 8" - Dunlop (DV 26mm) |
| Fabrikant: | Continental |
| Artikelnummer: | CON691814 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Fietswielmaat: | < 10" |
| Bandbreedte: | 1.75", 1.90", 2.00", 1.80", 1.85", 1.95", 54mm |
| Materiaal binnenband: | Butylrubber |
| Type Ventiel: | Dunlop (Wood) |
| Modeljaar: | 2026 |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 0180991 |
| GTIN's: | 4019238556216 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.continental-reifen.de |