De SR Suntour SF18 XCE28 P is een betrouwbare verende voorvork met spiraalveren. Dankzij de stevige constructie, de instelbare voorspanning en de solide prestaties zorgt hij voor een comfortabele rit op trails en in stedelijke gebieden.
| Productnaam: | SR Suntour SF18 XCE28 P Voorvork - 26" | 100mm | 44mm Offset | 1 1/8" | QR |
| Fabrikant: | SR Suntour |
| Artikelnummer: | SRS711771 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Type rem: | Velgrem |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| Asstandaard: | Snelspanner |
| Velgrem - bevestiging: | Cantilever, V-rem |
| Demper/Veer Versie: | Staalveer |
| Instelbaarheid Vork/Demper: | Veervoorspanning |
| Montagehoogte (zonder SAG): | 483mm |
| Veerpootdiameter: | 28mm |
| Ophanging: | Coil |
| Vork offset: | 40mm |
| Maximale bandbreedte: | 54mm |
| Lengte stuurbuis: | 255mm |
| Materiaal vorkbuis: | Staal |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 2600g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/8“ |
| GTIN's: | 4055149392154 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.srsuntour-cycling.com |