Bagagedrager voor vorkmontage van 4130 CroMoly voor zware bagage. Gemonteerd via een middenplaat en een sleufgat van 35 mm voor aanpassing aan de vork. Brede dwarsliggers voor een veilige bevestiging van bagage.
Maximale belasting: 25kg.
| Productnaam: | Salsa Down Under HD Rack - Steel Lowrider - black |
| Fabrikant: | Salsa Parts |
| Artikelnummer: | SAL197577 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Staal |
| Toepassingsgebied: | Trekking, Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm), 27,5" / 650B (584mm), 28" (622mm) |
| Bevestiging bagagedrager: | Vork |
| Eigenschappen bagagedrager: | Compatibel met schijfremmen |
| Maximale belasting: | 25kg |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 944g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | RK8052 |
| GTIN's: | 657993044049 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.salsacycles.com/ |