Of je reis nu meerdere dagen duurt of je gewoon veel spullen moet vervoeren: met zijn bagagedrager, spatborden, statief, slotbevestiging en verlichting is de AVENTURA² even goed uitgerust voor bikepacking-tochten als voor het vervoeren van zware ladingen door de stad. Bovendien is de FOCUS AVENTURA² 6.8 goedgekeurd voor de meeste aanhangers en voor een systeemgewicht (rijder plus bagage en fiets) van 150 kg.
De ergonomische cockpit met een C.I.S.-stuurpen van 30 graden en brede offroad-banden maken je rit comfortabel, zelfs buiten de gebaande paden. De C.I.S.-technologie zorgt voor een strakke cockpit met kabelgeleiding door de stuurpen en balhoofdset naar het frame.
De efficiënte Bosch Performance CX e-drive (Gen. 4) ondersteunt je rit tot 25 km/u met een krachtig koppel van 85 Nm. Een uitgebalanceerde geometrie maakt de AVENTURA² wendbaar en dynamisch. De krachtigste e-motor van Bosch is perfect geïntegreerd in het trapasgebied.
| Productnaam: | FOCUS AVENTURA² 6.8 FS - 27,5" E-bike met lage instap - 2026 - steelgrey / diamondblack |
| Fabrikant: | FOCUS Bikes |
| Artikelnummer: | FOU747886 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Uniseks |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, E-bike |
| Naven: | Shimano HB-TC500 | Shimano FH-TC500 |
| Velgen: | Mach1 Trucky32, alloy | 27,5" |
| Ketting: | Shimano CN-LG500 |
| Cassette: | Shimano CS-LG400 |
| Versnellingspook: | Shimano Cues |
| Achterderailleur: | Shimano Cues |
| Kettingblad gradatie: | 36 |
| Crank: | Samox | 165 mm |
| Remmen: | Shimano MT420 | 203/180mm |
| Zadelpen modell: | Post Moderne DP-212 | S / M /L / XL: 100 / 125 / 150 / 150 mm | 34,9 mm |
| Zadel: | Selle Royal Essenza Plus |
| Stuur: | JD Riser, alloy | width: 740 mm, rise: 20 mm |
| Stuurpen: | Aluminium, adjustable | 60 mm |
| Vork: | SR Suntour Mobie 34 D, Air |
| Balhoofd: | ACROS ZS56/ZS56 | FOCUS C.I.S. Integrated |
| Frame: | 7005 hydroformed aluminium | 148x12 mm TA |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-48 |
| Batterijcapaciteit: | 800Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTube |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm) |
| Spanning: | 36V |
| Speciale fietsuitrusting: | Massload rear rack | 27 kg max. load | MIK |
| Fietsverlichting: | Litemove RLX-100H, high-beam, 100 LUX | Supernova TL3 Z |
| Handvatten: | Ergon GS10 Evo |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 120 mm |
| Banden: | Schwalbe Jonny Watts, 27,5 x 2,35" |
| Veerweg Frame: | 100mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart, Grijs, Zilver |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch Kiox 300 + LED Remote |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line CX |
| Draaimoment: | 85Nm |
| Productserie: | Focus - Aventura 2 |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 10 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4060908146008, 4060908146015, 4060908146022, 4060908146039 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.focus-bikes.com |