Lightflow A vertegenwoordigt de ideale balans tussen lichtheid en sterkte, opnieuw geïnterpreteerd door middel van technologische innovatie en duurzaamheid. Dit klassieke model valt op door het frame dat gemaakt is van Rilsan, een milieuvriendelijk materiaal dat niet alleen duurzaamheid en flexibiliteit garandeert, maar ook het milieu minder belast. Uitgerust met verstelbare veren en verwisselbare neuspads, biedt Lightflow A een pasvorm op maat en een onberispelijke bescherming. Perfect om je stijlvol en veilig te vergezellen bij al je avonturen.
De lenzen van RP Optics vertrouwen op de bewezen betrouwbaarheid van hoogwaardig polycarbonaat om superieure optische prestaties te leveren. Met volledige UV400-bescherming beschermen ze je ogen effectief tegen schadelijke ultraviolette straling zodat jij je kunt concentreren op je prestaties. Ze zijn verkrijgbaar in een breed scala aan levendige kleuren en gespiegeld uitvoeringen en combineren functionaliteit en eigentijds design perfect om te voldoen aan de eisen van atleten die uitzonderlijke prestaties verwachten zonder in te leveren op uiterlijk.
Polar3FX lenzen elimineren storende schitteringen en reflecties, creëren een helderder en scherper gezichtsveld en verbeteren de outdoor ervaring. In de klassieke uitvoering GREY hebben deze lenzen een interne coating tegen reflecties die het visuele comfort en de helderheid aanzienlijk verbetert. Voor een nog intensere visuele ervaring zijn Polar3FX lenzen in de gespiegelde BLUE, RED en GREEN kleurvarianten voorzien van HDR technologie, die het contrast optimaliseert bij weinig licht en een intenser en levendiger zicht biedt. De geavanceerde oleofobe coating stoot water, olie en vuil af, waardoor de lenzen bijzonder gemakkelijk te reinigen zijn en zelfs onder de meest veeleisende omstandigheden onberispelijk blijven.
| Productnaam: | Rudy Project Lightflow A Bril Heren - Black Matte - Polar 3FX Grey |
| Fabrikant: | Rudy Project |
| Artikelnummer: | RUD748850 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Outdoor, Watersport, Recreatie, Wandelen, Trekking, Wintersport |
| Geslacht: | Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, gepolariseerd, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate, Polar 3FX |
| Lichttransmissie: | 10.8% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 31g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | SP825906-0000 |
| Temple Length: | 135mm |
| glasbreedte: | 57mm |
| brugbreedte: | 17mm |
| Lens height: | 47mm |
| GTIN's: | 655586519608 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.rudyproject.de |