De
De MOBIE34 CGO heeft een robuust chassis en combineert duurzaamheid met comfort. Hij is ook voorzien van een bevestigingspunt voor een spatbordbeugel aan de voorkant. Hierdoor kunnen spatborden van elke lengte worden gemonteerd die fietsers en lading betrouwbaar beschermen tegen opspattend water en vuil, waardoor hij ideaal is voor dagelijks gebruik in alle weersomstandigheden.
| Productnaam: | SR Suntour SF23 MOBIE 34-CGO - Voorvork - 24"| 80mm | Tapered | 15x110mm |
| Fabrikant: | SR Suntour |
| Artikelnummer: | SRS749036 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, City |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 24" (507mm) |
| Veerweg vork: | 80 mm |
| Asstandaard: | 15x100 mm (VR) |
| Demper/Veer Versie: | Staalveer |
| Instelbaarheid Vork/Demper: | Veervoorspanning, Lockout |
| Veerpootdiameter: | 34mm |
| Demping: | LO |
| Vork offset: | 44mm |
| Maximale bandbreedte: | 68mm |
| Lengte stuurbuis: | 272mm |
| Schijfrembevestiging: | PM (7") 180 mm, Postmount |
| Max. Ø remschijf: | 203mm |
| Materiaal vorkbuis: | Staal |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 1900g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | SF23 MOBIE34 CGO BOOST 24 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/2“ |
| GTIN's: | 4055149615109 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.srsuntour-cycling.com |