26-inch voorvork met 50 mm veerweg, snelspansysteem en een 1 1/8-inch vorkschacht.
| Productnaam: | SR Suntour SF13 CR85 - Voorvork - 26" | 50mm | 1 1/8" | QR |
| Fabrikant: | SR Suntour |
| Artikelnummer: | SRS749038 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Type rem: | Velgrem |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Veerweg vork: | 50 mm |
| Asstandaard: | Snelspanner |
| Velgrem - bevestiging: | V-rem |
| Demper/Veer Versie: | Staalveer |
| Instelbaarheid Vork/Demper: | Veervoorspanning, Lockout |
| Veerpootdiameter: | 28mm |
| Demping: | LO |
| Vork offset: | 41mm |
| Maximale bandbreedte: | 54mm |
| Lengte stuurbuis: | 255mm |
| Materiaal vorkbuis: | Staal |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | SF13-CR85-E25 |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/8“ |
| GTIN's: | 4032191926513 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.srsuntour-cycling.com |