De SR Suntour SF20 NEX is een verende voorvork die speciaal is ontworpen voor trekkingfietsen. Dankzij de robuuste spiraalveer en de instelbare veervoorspanning zorgt hij voor een comfortabele rit op de weg en op licht terrein.
| Productnaam: | SR Suntour SF20 NEX P HLO Suspension Fork - 28" | 63mm | 1 1/8" | QR - black |
| Fabrikant: | SR Suntour |
| Artikelnummer: | SRS749046 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Trekking, City |
| Type rem: | Velgrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Veerweg vork: | 60 mm |
| Asstandaard: | Snelspanner |
| Velgrem - bevestiging: | V-rem |
| Demper/Veer Versie: | Staalveer |
| Instelbaarheid Vork/Demper: | Veervoorspanning, Lockout |
| Veerpootdiameter: | 28mm |
| Demping: | HLO |
| Vork offset: | 40mm |
| Maximale bandbreedte: | 50mm |
| Lengte stuurbuis: | 255mm |
| Materiaal vorkbuis: | Staal |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 2670g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | SF20-NEX-P-LO |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/8“ |
| GTIN's: | 4055149455484 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.srsuntour-cycling.com |