De vernieuwde, verlengde en verbrede versie van de MTX BEAMRACK is beter geschikt voor 29"-MTB's en gravelbikes – met name voor framematen S tot en met L. Dankzij het innovatieve Dual-Side-Panel kunnen Topeak MTX QuickTrack®-tassen en -manden worden bevestigd, of tassen en manden met MIK-adapterplaten. Bevestiging aan de zadelpen.
Bij het bevestigen van zijtassen moeten de optioneel verkrijgbare MTX Side Frames voor MTX BeamRack II worden gebruikt!
| Productnaam: | Topeak MTX BeamRack II E-Type Bagagerek |
| Fabrikant: | Topeak |
| Artikelnummer: | TOP749923 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Afmetingen (L/W/H): | 539/120/129mm |
| Toepassingsgebied: | MTB, Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Bevestiging bagagedrager: | Zadelpen |
| Eigenschappen bagagedrager: | zonder veerklep |
| Maximale belasting: | 9kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 673g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | TA2601E |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4710069711767 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.topeak.de |