Vervangend montuur voor de Rev-zonnebril van react.
| Productnaam: | React Rev vervangend frame - Zwart |
| Fabrikant: | react |
| Artikelnummer: | RSE750649 |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Toebehoren bril: | Brilframe |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 24g |
| brilbreedte: | 147mm |
| Temple Length: | 98mm |
| GTIN's: | 7640429873439 |
| Pagina van de fabrikant: | react-swiss.com |