Het extreem lichte shirt met lange mouwen is opnieuw ontworpen en verder ontwikkeld. Het zit strak, droogt snel en overtuigt door zijn uitstekende ademend vermogen – ideaal voor de snelste tochten en veeleisende omstandigheden. De performance-pasvorm van het shirt sluit nauw aan op de armen en romp voor optimale aerodynamica en zorgt voor maximale efficiëntie bij de thermoregulatie. Dit shirt is uitstekend geschikt voor tochten met een hoog tempo in milde tot koele omstandigheden en kan ideaal worden gecombineerd met vesten of jassen. Een geïntegreerde zonbescherming van UPF50+ respectievelijk UPF30+ maakt het totaalpakket rond.
Drie cargozakken met verborgen ritsvak
Ritssluiting van YKK
Vliegende vis als merkgebonden race-embleem
Zeer lichte stof
Borst: UV-beschermingsfactor: 50+ (UPF), mouwen: UV-beschermingsfactor: 30+ (UPF)
Gerecyclede stof
Performance Fit - De kleding in 'Performance Fit' bestaat uit stoffen met sterke stretch-eigenschappen. Ze zijn nauwsluitend gesneden en gemaakt voor maximale efficiëntie.
B Corp-certificering:
Sinds 2024 is Café du Cycliste gecertificeerd als B Corporation™. Deze certificering beoordeelt de totale sociale en ecologische prestaties van een bedrijf. Van de toeleveringsketen en de gebruikte materialen tot maatschappelijke betrokkenheid en de voordelen voor medewerkers. De B Corp-certificering bevestigt dat een bedrijf voldoet aan hoge normen op het gebied van sociale en ecologische prestaties, transparantie en verantwoordelijkheid.
Materiaal
73% Polyamide, 27% Elastaan
| Productnaam: | Café du Cycliste Andrea Fietsshirt met Lange Mouwen Dames - horizon grey |
| Fabrikant: | Café du Cycliste |
| Artikelnummer: | CDC751674 |
| Materiaal: | 73% Polyamide, 27% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Bescherming tegen de zon: | 30 |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Temperatuurbereik: | +22°C / +14°C |
| Pasvorm: | strak |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Achterzakken: | 4 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 150g |
| Duurzaamheid: | MADE IN GREEN by OEKO-TEX®, GRS - Global Recycle Standard |
| GTIN's: | 3700955431719, 3700955431726, 3700955431733, 3700955431740 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.cafeducycliste.com/de-de |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Café du Cycliste.
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 87 | 87 - 91 | 91 - 95 | 95 - 99 | 99 - 103 | 103 - 107 | 107 |
| C. Taille (cm) | 71 | 71 - 75 | 75 - 79 | 79 - 83 | 83 - 87 | 87 - 91 | 91 |
| G. Armlengte (vanaf de schouder) (cm) | 56.5 | 58 | 59.5 | 61 | 62.5 | 64 | 65.5 |
Internationaal XXS
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C. Taille (cm) | 71 | 71 - 75 | 75 - 79 | 79 - 83 | 83 - 87 | 87 - 91 | 91 |
| D. Heup (cm) | 89 | 89 - 93 | 93 - 97 | 97 - 101 | 101 - 105 | 105 - 109 | 109 |
| E. Binnenbeenlengte (cm) | 79.5 | 81 | 82.5 | 84 | 85.5 | 87 | 88.5 |
Internationaal XXS
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 83 | 83 - 87 | 87 - 91 | 91 - 95 | 95 |
| C. Taille (cm) | 68 | 68 - 72 | 72 - 76 | 76 - 80 | 80 |
| D. Heup (cm) | 92 | 92 - 96 | 96 - 100 | 100 - 104 | 104 |
| G. Armlengte (vanaf de schouder) (cm) | 53.5 | 55 | 56.5 | 58 | 59.5 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| C. Taille (cm) | 68 | 68 - 72 | 72 - 76 | 76 - 80 | 80 |
| D. Heup (cm) | 92 | 92 - 96 | 96 - 100 | 100 - 104 | 104 |
| E. Binnenbeenlengte (cm) | 80.5 | 82 | 83.5 | 85 | 86.5 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL