Kalkhoff presenteert de Kalkhoff ENTICE 5+, een comfortabele, volledig uitgeruste e-bike voor het '
Een groot pluspunt: de e-bike is goedgekeurd voor een systeemgewicht van 170 kg.
De krachtige Bosch Performance CX-aandrijving met geïntegreerde Bosch Powertube 800 Wh, met een bereik tot 160 km, zorgt voor een unieke rijervaring, zelfs offroad.
| Productnaam: | Kalkhoff ENTICE 5+ Move - E-bike met lage instap - 2026 - moonstonegrey matt |
| Fabrikant: | Kalkhoff Bikes |
| Artikelnummer: | KHB751827 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Uniseks |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, E-bike |
| Naven: | Shimano TC500, 15x100 mm TA | Shimano TC500, 12x148mm TA |
| Velgen: | Mach1 Trucky | Aluminium |
| Ketting: | Shimano CN-LG500 |
| Cassette: | Shimano Cues Linkglide |
| Versnellingspook: | Shimano Cues |
| Achterderailleur: | Shimano Cues 9 |
| Kettingblad gradatie: | 42 |
| Crank: | Aluminium |
| Remmen: | Tektro T535, 4-Piston | 203/180mm |
| Zadelpen modell: | Aluminium | suspension |
| Zadel: | Selle Royal Vivo |
| Stuur: | Allroad Riser |
| Stuurpen: | Cockpit 2.0, adjustable | 65mm |
| Vork: | Suntour Mobie 34 |
| Frame: | 5|25 Allroad |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-50 |
| Batterijcapaciteit: | 800Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTube |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Rear stand |
| Fietsverlichting: | Herrmans MR9, LED | Trelock COB Line, Brakelight, LED |
| Handvatten: | Ergon GS10 Evo |
| Zadelpen: | Verende Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 120 mm |
| Banden: | Schwalbe Smart Sam Black Reflex | 57-622 |
| max. systeemgewicht: | 170kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch Purion 200 |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line CX Smart System |
| Draaimoment: | 100Nm |
| Productserie: | Kalkhoff Bikes - Entice |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 9 |
| Framevorm: | Lage Instap / Wave |
| GTIN's: | 4000990486026, 4000990486033, 4000990486040, 4000990486057 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.kalkhoff-bikes.com/de_de/ |