Grind in plaats van asfalt. Bos in plaats van stedelijke jungle. Vrijheid in plaats van tijdsdruk. Je beleeft altijd perfecte momenten op het zadel wanneer je zonder beperkingen kunt rijden. De
Kortom: een fiets die je bijzonder veelzijdig kunt inzetten – want hij beheerst de dagelijkse ritjes net zo goed als de grote uitdagingen tijdens je tochten. Met zijn robuuste all-terrainuitrusting
en het krachtige Bosch Performance Line Smart-systeem is deze Kalkhoff-fiets altijd klaar voor topprestaties.
De ENTICE 3 is een e-bike voor alle gelegenheden – en voor de perfecte momenten tussendoor.
| Productnaam: | Kalkhoff ENTICE 3 ADVANCE - Elektrische e-bike met lage instap - 2026 - darksprings glossy |
| Fabrikant: | Kalkhoff Bikes |
| Artikelnummer: | KHB751833 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, E-bike |
| Naven: | Shimano QC300 | QR |
| Velgen: | Ryde | Aluminium |
| Ketting: | Shimano CN-LG500 |
| Cassette: | Shimano Cues Linkglide |
| Achterderailleur: | Shimano Cues 9 |
| Kettingblad gradatie: | 42 |
| Crank: | Aluminum |
| Remmen: | Shimano MT200 | 180/180mm |
| Zadelpen modell: | Aluminium, rigid |
| Zadel: | Selle Royal Vivo Ergo |
| Stuur: | Allroad Riser |
| Stuurpen: | Aluminum adjustable |
| Vork: | SR Suntour XCM32 Coil | QR |
| Frame: | 3|26 Bosch |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-41 |
| Batterijcapaciteit: | 600Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTube 625 |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | MIK rear carrier | mudguard | kickstand |
| Fietsverlichting: | Herrmans MR5, LED | Herrmans H-Trace, LED |
| Handvatten: | Ergon GS10 Evo |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| Pedalen: | Comfort |
| Banden: | Schwalbe Smart Sam Bronze | 57-622 |
| max. systeemgewicht: | 150kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Display / Control Unit: | Bosch Purion 200 color |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line CX |
| Draaimoment: | 85Nm |
| Productserie: | Kalkhoff Bikes - Entice |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 9 |
| Framevorm: | Lage Instap / Wave |
| GTIN's: | 4000990482479, 4000990482486, 4000990482493 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.kalkhoff-bikes.com/de_de/ |