Pas je je snel aan wisselende weersomstandigheden en nieuwe omgevingen aan? Dan heb je een zonnebril nodig met 100% UV-bescherming die alles aankan. De Barra van Smith begeleidt je zowel 's ochtends op het water als 's middags in de stad. De slanke zijschermen en de glaskromming met basisboog 6 dekken een groot deel van je gezicht en verminderen zo reflecties aan de binnenkant. En dankzij de antislipneus- en pootjesdoppen blijft deze stijlvolle sportzonnebril altijd op zijn plaats zitten.
ZICHT:
PASVORM/INTEGRATIE:
FRAME:
INHOUD VAN DE LEVERING:
| Productnaam: | Smith Barra ChromaPop Polarized Bril - Matte Tortoise - Brown |
| Fabrikant: | Smith |
| Artikelnummer: | SMI752585 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Outdoor, Watersport, Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, gepolariseerd, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | ChromaPop™ Polarized |
| Lichttransmissie: | 14% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Bruin |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 201268N9P60L5 |
| brilbreedte: | 137mm |
| Temple Length: | 135mm |
| glasbreedte: | 59mm |
| brugbreedte: | 19mm |
| Lens height: | 47mm |
| GTIN's: | 716736063447 |