De collectie van Smith slaagt erin een brug te slaan tussen tijdloze klassiekers en een moderne, opvallende stijl. Het frame van deze gepolariseerde zonnebril is gemaakt van milieuvriendelijk materiaal en voorzien van zachte, antislip neuspads van rubber, zodat de bril op warme zomerdagen goed blijft zitten. En het beste van alles: de ChromaPop™-glazen versterken contrasten en kleuren, zodat je met een helder zicht door het leven gaat.
Zicht
Pasvorm/integratie
frame
In de inhoud van de levering is niets inbegrepen
| Productnaam: | Smith Lineup ChromaPop Polarized Bril - Matte Black - Black |
| Fabrikant: | Smith |
| Artikelnummer: | SMI752611 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, gepolariseerd, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | ChromaPop™ Polarized |
| Lichttransmissie: | 10% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 205888003586N |
| brilbreedte: | 133mm |
| Temple Length: | 145mm |
| glasbreedte: | 58mm |
| brugbreedte: | 17mm |
| Lens height: | 45mm |
| GTIN's: | 716736839981 |