Deze comfortabele LEGACY WP-broek biedt je volledige bescherming tegen regen en vocht. De mtb-broek overtuigt door zijn coole look, functionaliteit en uitstekende bescherming. Overtuig jezelf van de beproefde O'NEAL-kwaliteit!
Gelaste naden zonder zoom voor een glad, winddoorlatend oppervlak en verbeterde aerodynamica tijdens het fietsen en racen
Voorgevormde overknee-pasvorm voor optimale bewegingsvrijheid
Slijtvast 3-laags materiaal – waterdicht en zeer ademend
10.000 mm waterkolom en 30.000 g/m²/24 uur ademend vermogen voor betrouwbare bescherming tegen weersinvloeden
Duurzaam vervaardigd uit volledig recyclebaar materiaal uit één component
Waterdicht gesealde naden voor optimale bescherming bij nat weer
Twee zijtassen met waterafstotende ritssluitingen voor veilige opslag
Verborgen sluiting aan de voorkant met dubbele drukknoop
Individueel verstelbare tailleband voor een perfecte pasvorm
PFAS-vrije (C0) impregnatie
Opmerking: bij de afbeeldingen vind je een maattabel die je helpt bij het kiezen van de juiste maat.
Materiaal
100% Polyester
| Productnaam: | O'Neal Legacy MTB Regenbroek Heren - V.26 black |
| Fabrikant: | O'Neal |
| Artikelnummer: | ONL754783 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Aantal zakken: | 2 |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 30000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 451g |
| GTIN's: | 4046068677538, 4046068677545, 4046068677552, 4046068677569, 4046068677576, 4046068677583 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.oneal.eu/de/ |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant O'Neal.
| Internationaal | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 |
| B. Borst (cm) | 81.3 - 86.4 | 88.9 - 94 | 96.5 - 102 | 104 - 109 | 112 - 117 | 119 - 127 |
Internationaal S Europa 46
Internationaal M Europa 48
Internationaal L Europa 50
Internationaal XL Europa 52
Internationaal XXL Europa 54
Internationaal 3XL Europa 56
| Internationaal | 28 | 30 | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 44 | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | 62 | 64 | 66 | 68 |
| C. Taille (cm) | 76.2 | 81.3 | 86.4 | 91.4 | 96.5 | 102 | 107 | 112 | 117 | 122 | 127 | 132 | 137 |
| D. Heup (cm) | 86.4 - 88.9 | 91.4 - 94 | 96.5 - 99.1 | 102 - 104 | 107 - 109 | 112 - 114 | 117 - 119 | 122 - 124 | 127 - 130 | 132 - 135 | 137 - 140 | 142 - 145 | 147 - 150 |
| E. Binnenbeenlengte (cm) | 69.6 | 71.1 | 72.4 | 73.9 | 75.4 | 77 | 77 | 77 | 79 | 79 | 80 | 80 | 81 |
Internationaal 28 Europa 44
Internationaal 30 Europa 46
Internationaal 32 Europa 48
Internationaal 34 Europa 50
Internationaal 36 Europa 52
Internationaal 38 Europa 54
Internationaal 40 Europa 56
Internationaal 42 Europa 58
Internationaal 44 Europa 60
Internationaal 46 Europa 62
Internationaal 48 Europa 64
Internationaal 50 Europa 66
Internationaal 52 Europa 68
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Duitsland | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
| B. Borst (cm) | 81.3 - 83.8 | 86.4 - 88.9 | 91.4 - 94 | 96.5 - 102 | 104 - 109 |
Internationaal XS Duitsland 34
Internationaal S Duitsland 36
Internationaal M Duitsland 38
Internationaal L Duitsland 40
Internationaal XL Duitsland 42
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 |
| C. Taille (cm) | 58.4 - 61 | 63.5 - 66 | 68.6 - 71.1 | 73.7 - 76.2 | 78.7 - 81.3 | 83.8 - 86.4 | 88.9 - 91.4 |
| D. Heup (cm) | 85.1 - 87.6 | 90.2 - 92.7 | 92.7 - 95.3 | 95.3 - 97.8 | 97.8 - 102 | 102 - 105 | 105 - 109 |
| E. Binnenbeenlengte (cm) | 65 | 66 | 70.1 | 71.1 | 71.9 | 72.9 | 74.9 |
Internationaal XXS Europa 32
Internationaal XS Europa 34
Internationaal S Europa 36
Internationaal M Europa 38
Internationaal L Europa 40
Internationaal XL Europa 42
Internationaal XXL Europa 44
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 116 | 128 | 140 | 152 | 164 |
| B. Borst (cm) | 55.9 - 58.4 | 61 - 63.5 | 66 - 68.6 | 71.1 - 73.7 | 76.2 - 78.7 |
Internationaal XS Europa 116
Internationaal S Europa 128
Internationaal M Europa 140
Internationaal L Europa 152
Internationaal XL Europa 164
| Internationaal | 18 | 20 | 22 | 24 | 26 | 28 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 2 / 3 | 4 / 5 | 5 / 6 | 8 / 10 | 12 / 14 | 16 |
| D. Heup (cm) | 45.7 - 48.3 | 50.8 - 53.3 | 55.9 - 58.4 | 61 - 63.5 | 66 - 68.6 | 71.1 - 73.7 |
Internationaal 18 Europa 2 / 3
Internationaal 20 Europa 4 / 5
Internationaal 22 Europa 5 / 6
Internationaal 24 Europa 8 / 10
Internationaal 26 Europa 12 / 14
Internationaal 28 Europa 16