Doe mee aan de revolutie van de veelzijdigheid. Maak kennis met de Profit V3-bril die veelzijdigheid naar een hoger niveau tilt. Een aanpasbare bril die je kunt veranderen en combineren met je favoriete kleuren. Design en technologie gecombineerd tot een bril die zich aanpast aan jouw behoeften. Grote glazen en een ergonomisch frame voor een optimale pasvorm.
Spiuk® Rubber XT is een hypoallergeen materiaal dat zeer duurzaam is en uitstekende grip biedt. Strategisch geplaatst op de steunpunten voorkomt het dat de bril wegslipt, zelfs als u zweet.
Grilamid® TR90 is een lichtgewicht, zeer flexibel en duurzaam materiaal. Het gebruik ervan in frames zorgt voor een comfortabele pasvorm en maakt het vervangen van de glazen eenvoudig en betrouwbaar.
| Productnaam: | Spiuk Profit V3 Bril - Green - Mirror Silver | Clear |
| Fabrikant: | Spiuk |
| Artikelnummer: | SPI756129 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 174/149/63mm |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, compatibel met RX-adapters, antibeslagbescherming, helder, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) - donker/’s nachts ), Categorie 3 - zonnig |
| Lichttransmissie: | 8-18% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Turquoise |
| Gewicht: | 29g |
| brilbreedte: | 149mm |
| Lens height: | 58mm |
| GTIN's: | 8435681029958 |