De Rebar biedt je 17 robuuste gereedschappen in een stevig ontwerp. Werk met vertrouwen dankzij de vergrendelbare gereedschappen die zelfs onder druk standhouden. De handvatten liggen comfortabel in de hand, zelfs als je handschoenen draagt of de hele dag door werkt.
| Productnaam: | Leatherman Rebar Multitool - Zwart |
| Fabrikant: | Leatherman |
| Artikelnummer: | LTH759974 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 102/30/17mm |
| Kampeer & Outdoor Gereedschap: | Multitool |
| Lengte van het mes: | 74mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 190g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 831563 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 37447494000 |