De uquip CODY combineert zitcomfort, functionaliteit en stabiliteit – ideaal voor ontspannen momenten onderweg
De uquip CODY is een comfortabele klapstoel om in te ontspannen. Hij is lekker breed en de ronde zitting met gewatteerde randen biedt veel ruimte om achterover te leunen.
De brede voeten voorkomen dat de stoel wegzakt op een zachte ondergrond, terwijl het stabiele stalen frame en het hoogwaardige ripstop-polyester een draagvermogen tot 120 kg garanderen.
| Productnaam: | Uquip Cody Klapstoel - petrol/grey |
| Fabrikant: | Uquip |
| Artikelnummer: | UQP760050 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Staal |
| Maximale belasting: | 120kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 950/230/230mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 5500g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 244057 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4250635616718 |
| Pagina van de fabrikant: | http://uquip.de/index.html |