Een slimme investering in de toekomst! Een praktische, lichtgewicht trekkingrugzak voor kinderen die zorgt voor een betere outdoorervaring. De Birkebeiner Junior-serie bestaat uit zeer functionele en lichtgewicht rugzakken voor kinderen en jongeren. De rugzakken beschikken over dezelfde uitstekende functies en materialen als de rugzakken voor volwassenen en zijn ontworpen om kinderen en jongeren een geweldige natuurbeleving te bieden.
| Productnaam: | Bergans Birkebeiner Jr 18L Rugzak voor kinderen - black/dark shadow grey |
| Fabrikant: | Bergans |
| Artikelnummer: | BGS760238 |
| Geslacht: | Kinderen |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking |
| Afmetingen (L/W/H): | 400/150/200mm |
| Maximale belasting: | 6kg |
| Volume: | 18l |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Ritssluiting |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart, Grijs |
| Gewicht: | 625g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| Tas - Versie: | Rugzak |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Inclusief regenhoes |
| GTIN's: | 7031582568766 |
| Pagina van de fabrikant: | http://bergans.de/ |