Ultralicht, supercompact en toch verrassend comfortabel: de Ultra 1R Duo is het perfecte matje voor trekking- of bikepackingtochten met z’n tweeën in de zomer. Het is ontworpen voor een minimaal gewicht en een zo klein mogelijk pakvolume. Twee onafhankelijke mathelften zorgen ervoor dat er ’s nachts geen onaangenaam schommelend gevoel ontstaat als iemand beweegt.
Door de AIRMAT TECHNOLOGY™ ontstaat een luchtgeïsoleerde constructie, wat de Ultra 1R Duo extreem licht maakt. Voor ligcomfort zorgt bij al onze trekkingmatten de Cradle Comfort™: de buitenste van de in de lengte lopende luchtkamers zijn licht verhoogd voor een nog betere grip op de mat.
Het gerecyclede en bluesign®-gecertificeerde ripstop-polyester is ultralicht en drie keer sterker dan conventionele lichte materialen. Dankzij de twee Flat Valves kan de mat moeiteloos worden opgepompt en even snel weer worden leeggelaten – robuust, betrouwbaar en intuïtief in gebruik. De meegeleverde
| Productnaam: | Exped Ultra 1R Duo isolatiemat - M - Double Medium - fog |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760622 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1830/1050/70mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 183cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 200/125/125mm |
| Seizoen: | Zomer |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 1.8 |
| Aantal personen: | 1 - 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Beige |
| Gewicht: | 740g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640423641256 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Met pompzak |
| GTIN's: | 7640423641256 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |